1. nap: VII. 5. (p) 9a00 - 2130
Újpest - Isaszeg - Gödöllő - Valkó - Tura - Hatvan - Lőrinci - Zagyvaszántó - Szurdokpüspöki - Nagy-Koncsúr
105 km
Valkó |
Vácszentlászló |
Zagyva |
Lőrinci |
Zagyvaszántó |
Jobbágyi |
Szurdokpüspöki |